Tantra retreat 29-30.06.2019

♡ Tantra retriit. Ausus. Armastus. Vabadus. 29-30.06.2019 ♡

floral-decor

♡ Tantra retriit toimub 29-30.06.2019 kell 10.00-20.00 Urban Yogini Õnne Laboratooriumis (Telliskivi 60, Tallinn) ♡

Kutsun Sind põnevasse teekonda kohtuda iseendaga.
See retriit on Sulle, kui Sa tahad ausalt enda sees vaadata, avastada mis takistab Sul olla tõeliselt õnnelik ja ennast üles laadida võimsa Tantra praktikaga, milleks on meelt, südant ja seksuaalsust tasakaalustav tantramassaaž.

Lisaks tantramassaaži õppimisele ja praktiseerimisele, teeme ka teisi sügavaid kehalisi praktikaid, selliseid nagu keha vastuvõtmise praktika, hingamispraktikad, nõustumise ringi praktika, isiklike piiride seadmise praktika.
Tutvud tõhusa joogakompleksiga ja meditatsioonidega, õpid tundma oma vääruskumusi, mis takistavad Sul olla armastuses ja rõõmus ning muudad neid. Tutvud kehaliste praktikatega, mis suurendavad keha tundlikkust ja teadlikkust.
Viid oma naiselikkuse/mehelikkuse ja seksuaalsus uuele tasemele. Transformeerid hirme mis on seotud seksuaalsuse väljendamisega, seksuaaleluga ja vastas sugupoole usaldusega. Lased oma kehast lahti füüsilised, psühholoogilised ja emotsionaalsed blokid.

Ühel päeval ma viin läbi tasakaalustava tšakrate hingamise ja iseendaga harmoonilise suhte loomise meditatsiooni. Me teeme mängupraktikaid uute aistingute avastamiseks, fantaasia arendamiseks ja soovide täitmiseks. Sa saad teada armastuskeeltest, õnneliku inimese väärtussüsteemist ja sellest, kuidas luua õnnelik harmooniline suhe oma kaaslasega.

Päeva esimesel poolel valmistad keha tantramassaažiks läbi erinevate sügavate kehaliste praktikate. Päeva teisel poolel õpid ja harjutad tantramassaaži paaris. Kokkuvõttes eraldame tantramassaaži praktikale umbes 7-8 tundi.
Retriidil õpid tegema kahte liiki tervendavat, lõõgastavat, harmoneerivat tantamassaaži ning koged massaaži mõju ise. Jagan Sinuga tõhusaid metoodikaid, mida ma olen välja töötanud mitme aastase praktika jooksul.

Peale retriiti täitub Sinu keha uue energiaga, armastusega ja rõõmuga. Tunned ennast tasakaalustatuna, kergena ja vabana. Oled vastuvõtlikum ja teadlikum enda ja teise vastu. Oskad vabalt ja enesekindlalt rääkida oma soovidest ja vajadustest. Sul kaovad hirmud, mis on seotud seksuaalsuse väljendamisega ja vastassoo usaldamisega. Sul tekib palju elujõudu ja energiat oma soovide realiseerimiseks ning ka uued soovid ja unistused! Ja loomulikult õpid Sa tegema endale ja oma lähedastele mõnusat energeetilist tantramassaaži!

Praktikad
 • Jooga kompleks (ca 15 minutit)
 • Meditatsioonid
 • Hingamispraktikad
 • Praktikad isiklike piiride seadmiseks, ei/jah ütlemine
 • Tšakrate hingamine ja affirmatsioonid
 • Praktika nõustumise ring (andmise-võtmise praktika)
 • Keha vastuvõtmise praktika
 • Tantramassaaži kaks liiki
 • Rinnamassaaž
 • Lingam ja Yoni massaaž
Teemad
 • Ausus
 • Armastus ja vabadus
 • Küps mehelikkus ja naiselikkus
 • Õnneliku suhte loomise motiivid

♡ Osalemine eelregistreerimisel! ♡

Osaluspanus: 200 €

375 € paarile

Kohtade arv on piiratud saali ruumiga.
Hea meelega vastan Sinu küsimustele!

Helista: (+372) 53 787 230
Või kirjuta mulle: [email protected]

Osalejate tagasiside koolitusele 6-7.04.2019

Naine: Ma jäin väga rahule, aitäh nende kahe imelise päeva eest! Ületas täielikult mu ootused, sest tegime massaaži praktikate juurde hästi erinevaid praktilisi ülesandeid, mis aitasid mul iseenda sisse rohkem vaadata. Tantra massaaž ise muidugi, aga eriti ka võõra inimese käe hoidmine ja kaaslase paljalt jälgimine.
Koolitusel sain oma kaaslasega lähedasemaks aga mis peamine – ma avastasin naiseliku poole iseendas, mis oli kadunud! Aitäh!

Man: I am very satisfied with the workshop. This was the best Tantra massage workshop where I’ve ever been. Very good atmosphere, friendly people. I learned a lot. I liked very much that workshop was on yoga mats because I think it is more traditional than on massage table. Also I liked that massage techniques were not only for pleasure but healing. Thank you!

Naine: Olen väga rahul. Aeg oli täidetud tegevusega. Praktiline. Kõige rohkem meeldisid mulle Lingam ja Yoni massaaž, Tšakra hingamine ja mängulised praktikad.

Retriidilt saad kaasa Tantramassaaži juhendi!

NB! Retriidil saab olema alastust.

Igal hetkel saad öelda “Ei” ning olla vaatleja.
Tantramassaaži õppimine toimub paarides.

Minust

Olen praktiseeriv Tantra ja kallistamise terapeut, isikliku arengu koots (elutreener).
Olen tundnud huvi ja praktiseerinud seksuaalsusega ja kehaavamisega seotud teemasid ja praktikaid noorest peast alates (14+).
Alustasin tantramassaaži erapraktikaga 2016. aastal. Olen läbinud mitmed Tantra teemalised koolitused. Sealhulgas koolitused keha vabastamiseks ja kehablokeeringute eemaldamiseks, kallistuse teraapia koolituse, klassikalise-, Tantra- ja Marma massaaži koolitused ja teised nii Eestis kui välismaal ning pidevalt arendan ja täiendan oma teadmisi ja oskusi.
Aastast 2018. olen sertifitseeritud isikliku arengu koots. Olen õppinud vene psühholoogi, kirjaniku, õnneliku elu meistri Anatoli Aleksandrovitš Nekrassovi Rahvusvahelises Loodusteaduste Akadeemias.
Kolmeaastase Tantra teraapia praktika jooksul olen aidanud enam kui kolmesajal inimesel vastu võtta oma keha, lahti lasta kehablokeeringud, erinevad kompleksid, hirmud ja vääruskumused, muuta oma keha tunlikumaks, hakata tunda energia voolamist oma kehas ning muutuda vabamaks, rõõmsamaks ja enesekindlamaks.

Miks on tantramassaaž kasulik?

Oma praktikast ja isiklikust kogemusest ütlen, et tantamassaaži abil on võimalik lahendada väga suure osa eluküsimusi, mis on seotud nii inimese keha-, psüühikaga- kui vaimuga.
Minu praktikas on olnud palju juhtumeid, kui ühe-kahe massaaži seansiga lahendasime kliendiga koos sellised terviseprobleemid nagi unehäired, valud kehas (jalas, peavalud). Klientidel kadusid probleemid erektsiooniga ja enneaegse ejakulatsiooniga. Kliendid tundsid täiesti uusi aistinguid oma kehas ja energia liikumist. Suurenes nende keha tundlikkus ja enesekindlus. Kliendid läksid lahti oma hirmud ja vääruskumused ning nende igapäevaneelu on muutunud meeldivamaks ja nauditavamaks. Elust kadusid stress ja ärevus ning elu hakkas tooma rohkem rõõmu ja kohalolu. Ja eelnimetatu on vaid osa tantramassaaži võimalustest!

floral-decor

Jaga seda sõpradega