Tantra retreat 29-30.06.2019

♡ Tantra retriit. Ausus. Armastus. Vabadus. 29-30.06.2019 ♡

floral-decor

♡ Tantra retriit toimub 29-30.06.2019 kell 10.00-20.00 Urban Yogini Õnne Laboratooriumis (Telliskivi 60, Tallinn) ♡

Kutsun Sind põnevasse teekonda – kohtuma iseendaga.
See retriit on Sulle, kui tahad enda sees vaadata, avastada mis takistab Sul olla tõeliselt õnnelik ning ennast üles laadida võimsa Tantra praktikaga, milleks on meelt, südant ja seksuaalsust tasakaalustav tantramassaaž.

Lisaks tantramassaaži õppimisele praktiseerime ka teisi Tantra praktikaid, selliseid nagu keha vastuvõtmise praktika, hingamispraktika, nõustumise ring (andmise ja võtmise praktika), õppime seadma isiklike piire.

Päeva esimesel poolel valmistame keha tantramassaažiks läbi erinevate kehaliste praktikate. Päeva teisel poolel õpime paarides tantramassaaži.
Jagan Sinuga tõhusaid metoodikaid, mida olen õppinud jaise välja töötanud mitme aastase igapäevase praktika jooksul.

Praktikad:
 • Jooga kompleks
 • Meditatsioon
 • Hingamispraktika
 • Isiklike piiride seadmine
 • Tšakrate hingamine
 • Nõustumise ring (andmise-võtmise praktika)
 • Keha vastuvõtmise praktika
 • Tantramassaaž
 • Rinnamassaaž
 • Lingam ja Yoni massaaž
Teemad
 • Loomulik väärtustesüsteem
 • Armastus ja vabadus
 • Küps mehelikkus ja naiselikkus

NB! Retriidil saab olema alastust.

Igal hetkel saad öelda “Ei” ning olla vaatleja.
Tantramassaaži õppimine toimub paarides.

Retriidilt saad kaasa Tantramassaaži juhendi!

Osaluspanus: 200 €

375 € paarile

Kohtade arv on piiratud saali ruumiga.
Hea meelega vastan Sinu küsimustele!

Helista: (+372) 53 787 230
Või kirjuta mulle: [email protected]

♡ Osalemine eelregistreerimisel! ♡

Osalejate tagasiside koolitusele 6-7.04.2019

Naine: Ma jäin väga rahule, aitäh nende kahe imelise päeva eest! Ületas täielikult mu ootused, sest tegime massaaži praktikate juurde hästi erinevaid praktilisi ülesandeid, mis aitasid mul iseenda sisse rohkem vaadata. Tantra massaaž ise muidugi, aga eriti ka võõra inimese käe hoidmine ja kaaslase paljalt jälgimine.
Koolitusel sain oma kaaslasega lähedasemaks aga mis peamine – ma avastasin naiseliku poole iseendas, mis oli kadunud! Aitäh!

Man: I am very satisfied with the workshop. This was the best Tantra massage workshop where I’ve ever been. Very good atmosphere, friendly people. I learned a lot. I liked very much that workshop was on yoga mats because I think it is more traditional than on massage table. Also I liked that massage techniques were not only for pleasure but healing. Thank you!

Naine: Olen väga rahul. Aeg oli täidetud tegevusega. Praktiline. Kõige rohkem meeldisid mulle Lingam ja Yoni massaaž, Tšakra hingamine ja mängulised praktikad.

Minust

Olen praktiseeriv Tantra ja kallistamise terapeut, isikliku arengu koots (elutreener).
Olen tundnud huvi ja praktiseerinud seksuaalsusega ja kehaavamisega seotud teemasid ja praktikaid noorest peast alates (14+).
Alustasin tantramassaaži erapraktikaga 2016. aastal. Olen läbinud mitmed Tantra teemalised koolitused. Sealhulgas koolitused keha vabastamiseks ja kehablokeeringute eemaldamiseks, kallistuse teraapia koolituse, klassikalise-, Tantra- ja Marma massaaži koolitused ja teised nii Eestis kui välismaal ning pidevalt arendan ja täiendan oma teadmisi ja oskusi.
Aastast 2018. olen sertifitseeritud isikliku arengu koots. Olen õppinud vene psühholoogi, kirjaniku, õnneliku elu meistri Anatoli Aleksandrovitš Nekrassovi Rahvusvahelises Loodusteaduste Akadeemias.
Kolmeaastase Tantra teraapia praktika jooksul olen aidanud enam kui kolmesajal inimesel vastu võtta oma keha, lahti lasta kehablokeeringud, erinevad kompleksid, hirmud ja vääruskumused, muuta oma keha tunlikumaks, hakata tunda energia voolamist oma kehas ning muutuda vabamaks, rõõmsamaks ja enesekindlamaks.

Miks on tantramassaaž kasulik?

Oma praktikast ja isiklikust kogemusest ütlen, et tantamassaaži abil on võimalik lahendada väga suure osa eluküsimusi, mis on seotud nii inimese keha-, psüühikaga- kui vaimuga.
Minu praktikas on olnud palju juhtumeid, kui ühe-kahe massaaži seansiga lahendasime kliendiga koos sellised terviseprobleemid nagi unehäired, valud kehas (jalas, peavalud). Klientidel kadusid probleemid erektsiooniga ja enneaegse ejakulatsiooniga. Kliendid tundsid täiesti uusi aistinguid oma kehas ja energia liikumist. Suurenes nende keha tundlikkus ja enesekindlus. Kliendid läksid lahti oma hirmud ja vääruskumused ning nende igapäevaneelu on muutunud meeldivamaks ja nauditavamaks. Elust kadusid stress ja ärevus ning elu hakkas tooma rohkem rõõmu ja kohalolu. Ja eelnimetatu on vaid osa tantramassaaži võimalustest!

floral-decor

Jaga seda sõpradega