Tantra lingam massaaž

Tantra lingam massaaž

tantra lingam massaaž

võta ühendust

vaata ka seda teemat

Lingam-massaž-tantra-estonia

Tantra Lingam Massaaž

Lingamis nähakse tahkestatud kulla ilu, Himaalaja püsivust, kasvava lehe tundlikkust ning Päikese eluvõimelist tugevust

floral-decor

Lingam on sanskriti sõna – sümbol, märk, sümptom, phallos.
Tantra traditsioonis on Lingam jumala Šiva phallose vaimne vorm, mida Indias sügavalt austatakse ja armastatakse, millele kummardatakse.

Massaažiseanss sisaldab:
• Marma peamassaaži (lõõgastumiseks ja ärevuse leevendamiseks, mõtlemise protsessi aeglustamiseks). Peamassaaži tegemisel kasutan lõõgastavat eeterlikku õli.

• Lõõgastavat Tantra ja Marma keha massaaži (Lingam 90 ja Lingam 120 massaaži seansid sisaldavad kogu keha massaaži, sealhulgas peopesade ja jalataldade massaaži). Massaaž ühtlustab energia voolu kehas, tasakaalustab energiakeskuseid ja valmistab keha ja meele Lingam massaažiks. Massaaži teen sooja seesami- või kookosõliga. Soe õli lõdvestab sügavamalt ning imendub nahasse paremini. Massaažiseanss toimub põrandal mati peal, mis aitab maandumisele ja sügavamale lõõgastumisele, mis on tantramassaaži puhul väga oluline.

• Lingam massaaži Massaaž sisaldab endas lahkliha, munandikotti, munandite, peenise ja peenise pea massaaži. Lingam massaaž täidab keha elu energiaga, leevendab pingeid ja stressi, parandab vereringet suguelundites, aitab eemaldada füüsilisi, emotsionaalseid ja energiaplokke, suurendab Lingami tundlikkust. Lingam massaažist on abi erektsioonihäirete, enneaegne ejakulatsioon, madal libiido, energia ja elujõu puudumise puhul. Massaaž parandab seksuaalset vastupidavust (seksuaalne vahekord muutub pikemaks ja kvaliteetsemaks).

• Eesnäärme massaaži Teie soovil võib Lingam massaažiseanss sisaldada õrna eesnäärme massaaži. Eesnääre on mehe keha üks tähtsamaid näärmeid, seda nimetatakse ka “mehe G punktiks“. Eesnäärme massaaž annab sügavaid intensiivseid tundeid, mida paljud mehed ei ole tundnud. Massaaž, mis on ainulaadne oma tõhususes, äratab esimese tšakra energiat, toob endaga kaasa õndsus tunde ja sisemise rahulolu. Eesnäärme stimulatsioonil on tervendav toime, see ennetab erektsiooni- ja eesnäärmevähi probleemide tekkimist. Massaaž soodustab sügavat füüsilist ja vaimset lõõgastust.
NB! Eesnäärme massaažiks on vajalik oma keha ette valmistada. Massaaž toimub kinnastes.

• Peale massaaži seanssi vestleme ja jagame üksteisega tagasisidet. Vastan teie küsimustele, jagan soovitusi/Tantra praktikaid, mis aitavad avada teie seksuaalsust ja tundlikust.

Alasti olek Tantra massaaži ajal on märk usaldusest ja avatusest, valmisolek tunda ja avastada oma keha ning lahti lasta seksuaalsusega seotud häbitunne, süütunne, hirmud ja eelarvamused.

Tantra massaaž on sügavalt lõdvestav, keha ja hinge tervendav Tantra praktika, mida tasub kasvõi korra elus järgi proovida!

floral-decor

Miks on Lingam massaaž kasulik?

  • Täidab eluenergiaga (seksuaalenergiaga)
  • Vabastab kogunenud pingetest ja stressist, lõõgastab lihaseid, stimuleerib vereringet
  • Aitab avada energiablokeeringuid kogu kehas, sealhulgas blokeeringuid, mis on salvestunud suguelunditesse, kust saab oma väe mehe elujõud
  • Aitab erektsiooni-, eesnäärme- ja enneaegse ejakulatsiooni probleemide korral, madala libiido puhul, energia ja elujõu puudumisel
  • Suurendab keha ja suguelundite tundlikkust ning energeetilist taju
  • Aitab avastada ja avada uusi keha erogeenseid piirkondi
  • Parandab seksuaalset vastupidavust (pikem ja kvaliteetsem vahekord)
  • Pakub võimaluse olla seksuaalselt passiivne ning õppida vastu võtma

floral-decor

Tantristlik Restart & Shiva Austamise Rituaal

8-tunnine lõõgastav, sügavalt transformeeriv, meelierutav seanss, individuaalsete ja paaris praktikatega, unikaalse Shiva austamise rituaaliga, võimsa Lingam massaažiga
Sügavalt lõdvestad keha ja lülitad välja meele
Lased lahti kõik vana
Suurendad elujõudu ja seksuaalenergiat
Saad vabaduse ja julguse olla sina ise

Hind €1500

Tantra-estonia-contact

Kuldne Lingam

Sügavalt lõdvestav massaaži seanss kestab 90 minutit
Sisaldab 60 minutit lõõgastavat energeetilist kogu keha massaaži ning 30 minutit Lingam massaaži (soovi korral eesnäärmemassaaži)

Hind €250

Kallistamise teraapia

Lingam Ekspress

Seanss kestab 60 minutit
Seanss sisaldab 30 minutit lõõgastavat energeetilist keha massaaži, 30 minutit Lingam massaaži (soovi korral eesnäärmemassaaži)

Hind €150

floral-decor

Broneerige aeg: +372 53 787 230
Jaga sõpradele sotsiaalmeedias

Vastavalt sinu soovile võib seansile eelneda nõustamine (tasustatakse eraldi)

Kaks tundi enne seanssi pole soovitav kõhtu täis süüa, juua kohvi, musta teed, stimuleerivaid jooke, tarvitada alkoholi või tubakatooteid

Palun tule seansile lõhnastamata!

Tule ja avasta imeilus Tantra maailm!

Tantramassaaži tehakse kätega
Terapeudil on seljas kerged riided
Massaažiseansi ajal on kliendil passiivne roll Seksuaalvahekord on välistatud!

Seansiaja broneerimisel palun arvesta sellega, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 24 tundi enne seanssi algust.
Austame teine teise aega!