Tantra bdsm - tantraestonia.eetantra BDSM on väga kasulik.

kirjuta oma soovidest

Tantra BDSM

Tantra BDSM

kuula huvitavat saadet BDSM-i kohta
Esimeses saates teeme tutvust lühendiga BDSM. Miks on mõnikord laks erutavam kui silitus, range toon kütkestavam kui hell sosistus ja abitu olukorras käsutäitmine rahuldustpakkuvam kui olukorra kontrollimine? Otsestuudios selgitavad mistress ja dominatrix.

Tantra BDSM sessioonid Tallinnas

Tantra BDSM on kasulik

BDSM

Tantra & BDSM

Julge avada ennast tundmatusele...

floral-decor

Tantra ja BDSM on tegelikult üsna lähedased ning nendel on ühine eesmärk. Mõlemad on teadlikud, vastastikusel kokkuleppel baseeruvad praktikad, mis kasutavad seksuaalset energiat, selleks, et võimendada keha taju ja naudingut ning siduda paarilised ühtses ekstaasis. Mõlemad praktikad saavad tekitada tugevaid erootilisi aistinguid, mis võivad viia kauakestvatesse ekstaatilistesse erutuse- ja muutunud teadlikkuse seisunditesse.

Tantra on vaimne praktika, mis tegeleb seksuaalsusega ja kasutab seksuaalenergiat valgustatuse saavutamiseks. BSDM on seksuaalne praktika, mis läbi viiduna parima kavatsusega (või ilma) seob partnereid nende vaimse algega. Mõlemad praktikad on loodud seksuaalenergia taseme tõstmiseks ja eneseteadvuse piiride avardamiseks. Nii Tantra kui BDSM võimaldavad kasutada seksuaalenergiat keha tervendamiseks.

Kui me oleme emotsionaalselt alla surutud, nukrad, leiname või tunneme teisi negatiivseid tundeid ning ei ela neid välja, kogunevad nad meie keha erinevates piirkondades. Läbi valu (nt piitsutamise, kriimustamise) vabanevad negatiivsed tunded meie kehast ning väljuvad koos pisaratega ja/või kisaga.
Nii muutume me rõõmsamateks, armastavateks, negatiivsetest tunnetest vabaks, täitume rahuga.

BDSM tehnikaid kasutan kas erisessioonina või Tantra massaažile lisaks. Näiteks, massaažiseanssile lisan silmakatet, sulge, jää, piitsa jne

NB! Iga sessioon on unikaalne. Iga sessiooni pikkus ja maksumus on individuaalne!

floral-decor

Broneerige aeg: +372 53 787 230

floral-decor

Jaga sõpradele sotsiaalmeedias

Vastavalt Teie soovile võib BDSM sessioonile eelneda konsultatsioon (tasustatakse eraldi).

Kaks tundi enne sessiooni pole soovitav kõhtu täis süüa, juua kohvi, musta teed, stimuleerivaid jooke, tarvitada alkoholi ja tubakatooteid.

Tulge ja avastage imeilus Tantra & BDSM maailm!

Antud praktika ei ole seksuaalteenus, vaid teraapia vorm! Seksuaalne vahekord on välistatud!

Sessiooni aja broneerimisel palun arvestage sellega, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 24 tundi enne sessiooni algust. Austame teine teise aega!