Privaatsed Tantra seansid paaridele

Privaatsed Tantra seansid paaridele

Privaatsed Tantra seansid paaridele

Tantra annab vabaduse – olla igavesti naudingus, põleda seksuaalsuse sügavaima leegina! Sel korral häälestume tantra praktika kõrgemale tasemele, mis annab võimaluse arendada oma seniseid tantristlikke kogemusi ja ühendada need oskuseks „tõmmata” ilmaruumist sobivaid suhteid. Loome ühist hingekeha kus on sulatatud ajurveedalik lõõgastus ja tantristlikud rituaalid. Praktilised harjutused loovad seksuaalset sügavust, nii sisemist kui välist mees-naisalge harmooniat. http://www.leesoja.ee/tulevad-kursused?id=41

Privaatsed Tantra seansid paaridele

Tantra massaaz paaridele

Privaatsed Tantra seansid paaridele

Paaris toimimine on tõhusaim ja kiireim viis Harmoonia loomiseks!

floral-decor

Kas sa soovid õppida Tantrat privaatselt oma paaris?

Kas sa tunned huvi Tantra ja tantrapraktikate vastu, kuid osalemine grupikoolitustel ei ole sinu jaoks?
Kui sa eelistad privaatseid seansse, mis on loodud just sinu ja sinu kaaslase jaoks, siis on privaatsed Tantra seansid mõeldud just sulle!

Valige just teie paarile sobiv seanss

Tantristliku meditatsiooni kunst

Seansil õpite, kuidas hingamispraktikate ja meditatsiooni abil kogeda teie paaris aina kasvavat armastus ja ühtsus tunnet.
Õpite kuidas olla igapäevaselt hetkes üksteisega suheldes ja koos olles, saate teada kuidas tulla välja igapäevarutiinist, õpite looma sügavat sidet ja usaldust teie paaris ning viite armastuse, vabaduse ja seksuaalsuse teie paaris uuele tasemele.
Peale seanssi te saate kasutada kõiki praktikaid eelmänguna enne armatsemist või igal ajal, kui soovite, et süvendada omavahelist kokkukuulumist ja avastada uusi orgasmilisi aistinguid.

floral-decor

Tantristliku suhtlemise kunst

Kas sul on raskusi partneriga suhtlemisel? Kas sul on raske siiralt ja avameelselt rääkida kallimale oma soovidest, fantaasiatest, tunnetest, rõõmudest ja muredest?
Sellel seansil saad õppida erinevaid kommunikatsioonitehnikaid, kuidas kuulata ja olla endaga ja oma partneriga kontaktis, saad teada kuidas luua isiklikke piire ning kuidas käituda juhul kui üks teist või teie mõlemad olete stressis või ülekoormatud.

floral-decor

Tantristliku puudutuse kunst

Üsna sageli puudutame me üksteist ainult kahel või kolmel viisil, kuna keegi ei ole meile õpetanud mis moodi ja kus ennast ja oma partnerit puudutada. Tantra annab sügava mõistmise puudutuse mitmekesisusest ja sellest, kuidas üks puudutus võib viia meie vaimu, keha, südame ja hinge muutunud seisundisse. Seansil õpid, kuidas puudutuse abil viia oma kallimat füüsilisest maailmast teisse dimensiooni. Samuti saad teada, kuidas käituda, kui sinu partner ei soovi olla puudutatud või ei soovi puudutada sind.

floral-decor

Tantra seanss paaridele

Seanss kestab 2 tundi

Hind €300

Broneerige aeg: +372 53 787 230
Jaga sõpradele sotsiaalmeedias

Kaks tundi enne seanssi pole soovitav kõhtu täis süüa, juua kohvi, musta teed, stimuleerivaid jooke, tarvitada alkoholi ja tubakatooteid.

Palun tulge seansile lõhnastamata!

Tulge ja avastage imeilus Tantra maailm!

Seansiaja broneerimisel palun arvestage sellega, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 24 tundi enne seanssi algust.
Austame teine teise aega!