Privaatsed Tantra koolitused paaridele

Privaatsed Tantra koolitused paaridele

Privaatsed Tantra koolitused paaridele

Tantra annab vabaduse – olla igavesti naudingus, põleda seksuaalsuse sügavaima leegina! Sel korral häälestume tantra praktika kõrgemale tasemele, mis annab võimaluse arendada oma seniseid tantristlikke kogemusi ja ühendada need oskuseks „tõmmata” ilmaruumist sobivaid suhteid. Loome ühist hingekeha kus on sulatatud ajurveedalik lõõgastus ja tantristlikud rituaalid. Praktilised harjutused loovad seksuaalset sügavust, nii sisemist kui välist mees-naisalge harmooniat. http://www.leesoja.ee/tulevad-kursused?id=41

Privaatsed Tantra seansid paaridele

Tantra massaaz paaridele

Privaatsed Tantra koolitused paaridele

Paaris toimimine on tõhusaim ja kiireim viis Harmoonia loomiseks!

floral-decor

Kas sa soovid õppida Tantrat privaatselt oma paaris?

Kas sa tunned huvi Tantra ja tantrapraktikate vastu, kuid osalemine grupikoolitustel ei ole sinu jaoks?
Kui sa eelistad privaatset koolitust, mis on loodud just sinu ja sinu kaaslase jaoks, siis on privaatsed Tantra koolitused mõeldud just sulle!

Valige just teie paarile sobiv koolitus

Tantristliku meditatsiooni kunst

Koolitusel õpite, kuidas hingamispraktikate ja meditatsiooni abil kogeda teie paaris aina kasvavat armastus- ja ühtsus tunnet.
Õpite kuidas olla igapäevaselt hetkes üksteisega suheldes ja koos olles, saate teada kuidas tulla välja igapäevarutiinist, õpite looma sügavat sidet ja usaldust teie paaris ning viite armastuse, vabaduse ja seksuaalsuse teie paaris uuele tasemele.
Peale koolitust saate kõiki praktikaid kergesti kasutada oma igapäevases elus ning eelmänguna enne armatsemist juhul kui soovite süvendada omavahelist kokkukuulumist ja avastada uusi orgastilisi aistinguid.

floral-decor

Tantristliku suhtlemise kunst

Kas sul on raskusi partneriga suhtlemisel? Kas sul on raske siiralt ja avameelselt rääkida kallimale oma soovidest, fantaasiatest, tunnetest, rõõmudest ja muredest?
Antud koolitusel õppid erinevaid kommunikatsioonitehnikaid, kuidas kuulata ja olla kuulatud, olla endaga ja oma partneriga kontaktis suhtlemisel, saad teada kuidas luua isiklikke piire ning kuidas käituda juhul kui üks teist või teie mõlemad olete stressis või ülekoormatud.

floral-decor

Tantristliku puudutuse kunst

Üsna sageli puudutame me üksteist ainult kahel või kolmel viisil, kuna keegi ei ole meile õpetanud kus ja kuidas ennast ja partnerit puudutada. Tantra annab sügava mõistmise ja suure ülevaate puudutuse mitmekesisusest ja sellest, kuidas üks puudutus võib viia meie keha, südame ja meele muutunud seisundisse. Koolitusel õpid, kuidas puudutuse abil viia oma kallimat füüsilisest maailmast teisse dimensiooni. Samuti saad teada, kuidas käituda, kui sinu partner ei soovi olla puudutatud või ei soovi sind puudutada.

floral-decor

Tantra koolitus paaridele

Koolitus kestab 2 tundi

Hind €250

Broneerige aeg: +372 53 787 230
Jaga sõpradele sotsiaalmeedias

Kaks tundi enne koolitust pole soovitav kõhtu täis süüa, juua kohvi, musta teed, stimuleerivaid jooke, tarvitada alkoholi ja tubakatooteid.

Palun tulge koolitusele lõhnastamata!

Tulge ja avastage imeilus Tantra maailm!

Koolituse broneerimisel palun arvestage ettemaksu tasumisega (50%)
Koolitusaja broneerimisel palun arvestage sellega, et broneeritud aega on võimalik tühistada hiljemalt 24 tundi enne koolituse algust.
Austame teine teise aega!