Minust Tantra Estonia 2019

Minust

Kõik, mis juhtub, on alati parim!

floral-decor

Minu nimi on Kristiina. Sündisin Tallinnas. Juba lapsepõlvest meeldis mulle kõik salapärane ja üleloomulik. Mulle väga meeldis kuulata ja lugeda muinasjutte. Muinasjutud võluesemetest (võlukepikesest, isekattuvast laudlinast, võlumütsist jne) olid minu lemmikud. Kaheteist-kolmeteistkümne aastasena avastasin endas huvi esoteerika vastu. Hakkasin tegelema astroloogiaga, numeroloogiaga ja hiromantiaga. Kord kuulsin Kamasutrast ning mul tekkis suur huvi selle raamatuga tutvuda. Tol ajal ei olnud Kamasutra kergesti kätte saadav kuid ühel päeval, kui olin juba neljateist-viieteistkümne aastane, sain seda raamatukogus lehitseda. Olin väga pettunud, kuna selles ei olnud muud kui pildid sekspoosidega. Oma sisemuses aga tundisn ja teadsin, et saabub see päev kui avastan enamat. Jätkasin oma otsinguid.

Aeg möödus. Lõpetasin keskkooli. Omandasin bakalaureusekraadi sisekujunduskunsti erialal. Kolisin Inglismaale. Tutvusin uue kultuuriga ja uute huvitavate inimestega. Elasin Inglismaal mõnda aega ning otsustasin Tallinnasse tagasi tulla. Asusin tööle pangandus sektorisse. Töötasin erinevtes asutustes mitu aastat, kui siis ühel päeval aastal 2010 otsustasin, et tulen töölt ära ja lihtsalt OLEN ja vaatan enda sisse, et jõuda selgusele mida ma tegelikult tahan. See hetk oli minu elus tähtis pöördepunkt.

  • Tutvusin Veedaliku õpetusega ja Ajurveedaga.
  • Hakkasin taimetoitlaseks.
  • Läksin õppima Hatha joogat.
  • Õppisin mediteerima.
  • Osalesin perekonstellatsioonides selleks, et mõista enda elus toimuvat ning vabaneda lapsepõlve- ja suguvõsa traumadest.
  • Tegelesin muinasjuttuteraapiaga, et lasta lahti oma hirmud.
  • Tutvusin Lise Bourbeau loominguga, sukeldusin psühhosomaatika maailma. Tänu Liseile hakkasin paremini mõistma oma keha signaale ning sain aru miks tekkib kehas üks või teine valu või haigus.
Minust

2013 aasta suvel tutvusin vaimse õpetaja-, psühholoogi- , kirjaniku-, õnneliku elu Meistri- Anatoli Nekrassovi loominguga. Tema raamatud inspireerisid mind ning ma astusin sisse tema poolt loodud akadeemiasse, Harmoonilise isiksuse arengu kursusele. Tutvusin paljude erakordsete inimestega, kes kõik jagasid minuga oma armastust, hoolivust, teadmisi ja elukogemusi. Olen neile kõigile väga tänulik! Eriline tänu Anatoli Nekrasovilile, Olga Nekrasovilile ja Natalia Jemeljanenkole!

Raamatud, õpingud akadeemias, isiklikud vestlused Anatoli Nekrasoviga täielikult muutsid minu elu. Muutusin vabamaks, armastavamaks, tervemaks, vastuvõtlikumaks, ausamaks, tänulikumaks, enesekindlamaks, hinnangute- ja eelarvamuste vabamaks. Saan seda listi veel pikalt jätkata. Teadvustasin kes ma olen ning mida soovin. Avastasin endas uued huvid ja talendid. Hakkasin praktiseerima Kundaliini joogat, käima Tantramassaaži teraapiates ja Tantra koolitustel. 2017 aastal läbisin Tantramassaaži koolituse ning alustasin erapraktikaga. 2018 aasta kevadel hakkasin tundma huvi kallistuse teraapia vastu ning läbisin kallistamise terapeudi koolituse. 2018 aastal lõpetasin oma õpingud Anatoli Nekrasovi Rahvusvahelises Eneseteadvuse Akadeemias ning minust sai sertsefitseeritud isikliku arengu koots. 2020 aastal lõpetasin Reiki I astme koolituse. 2021 aastal lõpetasin Reiki II astme koolituse. 2021 aastal sügisel hakasin regulaarselt läbi viima Tantra üritusi Tantra klubis. 2022 aastal läbisin transformatsiooni mängude mängujuhi koolituse ning viin läbi psühholoogilist t-mängu “Kohtumine Iseendaga 2.0”.

Mis on minu jaoks Tantra?

Minu jaoks on Tantra – põnev ja avastuste rohke tee, mis suurendab minus ja mind ümbritsevates inimestes armastust, vabadust ja õnne seisunded!
Seansid, nõustamised, koolitused, t-mängud ja Tantra õhtud – on minu jaoks võimalus jagada oma armastust, rõõmu, elu kogemusi ja teadmisi.

Tantra on oma olemusest ühtekuuluvus, vabadus olla Mina ise, avatud süda, lähedus, kohalolek, armastus, austus, ausus, usaldus, avatus, tänulikkus ja puhas rõõm. Tantra see on teise ära kuulamine, oma käe ulatamine, selleks et teine saaks kohale tulla, lõdvestuda, usaldada, ennast avada, vabaneda füüsilistest ja emotsionaalsetest blokkidest, muutuda vabamaks, rõõmsamaks ja õnnelikumaks!

floral-decor

Tantra õpetab austama, armastama ja tänama oma keha. Inimese keha on püha. Inimese keha on üks suurimaid saladusi Universumis.
Armastusega,
Kristiina