Minust

Minust

Kõik, mis ka ei juhtuks, on alati parim!

floral-decor

Minu nimi on Kristiina. Sündisin Tallinnas 80-es. Juba lapsepõlvest meeldis mulle kõik salapärane ja üleloomulik. Mulle väga meeldis kuulata ja lugeda muinasjutte ning muinasjutud võluesemetest (võlukepikesest, isekattuvast laudlinast, võlumütsist jne) olid minu lemmikud. Kaheteist-kolmeteistkümne aastasena avastasin endas huvi esoteerika vastu. Hakkasin tegelema astroloogiaga, numeroloogiaga ja hiromantiaga. Kord kuulsin kuskil Kamasutrast ning mul tekkis väga suur huvi selle raamatu vastu. Tol ajal ei olnud Kamasutra väga kergesti kätte saadav kuid ühel heal päeval, kui olin juba neljateist-viieteistkümne aastane, sain seda raamatukogus lehitseda. Olin väga pettunud, kuna selles ei olnud muud kui pildid sekspoosidega…Oma sisemuses aga tundisn ja teadsin, et saabub see päev kui avastan enamat.

Lõpetasin keskkooli. Omandasin bakalaureusekraadi sisekujunduskunsti erialal. Kolisin elukaaslasega Inglismaale. Tutvusin uue kultuuriga ja paljude huvitavate inimestega. Mul tekkisid uued huvid ning Inglismaal avanesin seksuaalselt rohkemgi veel.

Elasin Inglismaal mõnda aega ning otsustasin Tallinnasse tagasi tulla. Asusin tööle panka. Töötasin pangandus sektoris mitu aastat, kui siis ühel päeval aastal 2010 otsustasin, et tulen töölt ära ja lasen endal lihtsalt OLLA ja vaadata enda sisse, et jõuda selgusele mida ma tegelikult tahan. See hetk oli minu elus tähtis pöördepunkt.

  • Tutvusin Veedaliku õpetusega ja Ajurveedaga.
  • Hakkasin taimetoitlaseks.
  • Läksin õppima Hatha joogat.
  • Õppisin mediteerima.
  • Osalesin perekonstellatsioonides selleks, et mõista enda elus toimuvat ning vabaneda lapsepõlve- ja suguvõsa traumadest.
  • Tegelesin muinasjuttuteraapiaga, et lasta lahti oma hirmudest.
  • Tutvusin Lise Bourbeau loominguga, sukeldusin psühhosomaatika maailma. Tänu Liseile hakkasin mõistma oma keha signaale ning sain aru miks tekib inimkehas üks või teine valu ja haigus.
Minust

2013 aasta suvel tutvusin vaimse Õpetaja-, psühholoogi- ja kirjaniku- Anatoli Nekrassovi loominguga. Tema raamatud inspireerisid mind ning ma astusin sisse tema poolt loodud akadeemiasse, Harmoonilise isiksuse arengu teaduskonnale. Tutvusin paljude erakordsete inimestega, kes kõik jagasid minuga oma armastust, hoolivust, teadmisi ja elukogemusi. Olen neile kõigile väga tänulik! Avaldan erilise tänu Anatoli Nekrasovilile, Olga Nekrasovilile ja Natalia Jemeljanenkole!

Raamatud, õpingud akadeemias, isiklikud vestlused Anatoli Nekrassoviga muutsid minu elu. Muutusin vabamaks, armastavamaks, tervemaks, vastuvõtlikumaks, ausamaks, tänulikumaks, enesekindlamaks, hinnangute- ja eelarvamuste vabamaks. Teadvustasin kes ma olen ning mida soovin. Avastasin endas uued huvid ja talendid. Hakkasin praktiseerima Kundaliini joogat, käima Tantramassaaži teraapial ja Tantra treeningutel. Läbisin Tantramassaaži koolituse ning 2017 aastal alustasin erapraktikaga. 2018 aastal hakkasin huvi tundma kallistuse teraapia vastu ning kevadel läbisin kallistamise terapeudi koolituse. Hetkel õpin pedagoog-konsultandiks Rahvusvahelises Eneseteadvuse Akadeemias.

Mis on minu jaoks Tantra?

Minu jaoks on Tantra üks võimalustest jagada teistega oma armastust, elutarkust ja kogemusi. Tantra on vabadus, armastus, lähedus, kohalolek, austus, ausus, usaldus, avatus, intiimsus…Teise  ära kuulamine, enda käe ulatamine, et teine saaks lõdvestada, ennast rohkem avada, vabaneda füüsilistest ja emotsionaalsetest blokkidest kehas, kogeda seni kogematut, muutuda vabamaks, rõõmsamaks ja armastavamaks!

floral-decor

Tantra õpetab austama, armastama ja tänama oma keha. Inimese keha on püha. Inimese keha on üks suurimaid saladusi Universumis.
Armastusega,
Kristiina